Šilta rudeninė saulutė spalio 11 dieną sukvieti gimnazijos mokinius į 5-ą solidarumo bėgimą.  Šiemetinis renginys, kurį  surengė organizacija ,,Gelbėkim vaikus“ , skirtas vaikų dienos centrus lankančių vaikų gerovei užtikrinti bei vaikų žaidimų aikštelėms Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose įrengti.   Džiugu, kad mūsų mokiniai aktyviai dalyvavo renginyje.  Daugiausiai  solidarumo mylių(28) nubėgo 8 klasės mokinys Vidmantas Jankauskas, 27- IIa klasės mokinys Gintaras Povilaitis ,  25 -  II klasės gimnazistai: Simona Dėdelytė, Tomas Grybas, Mantvydas Karušis,  23 - Evaldas Bagdanavičius ir 8 klasės mokinys Evaldas Povilaitis,    21- 5b klasės mokinys Tautvydas Andziulis, 20 - IIa klasės mokinė Monika Povilaitytė, septintokai Kajus Žemaitis ir Lukas Janušaitis.  Mokinių rėmėjai paaukojo du šimtus šešiasdešimt aštuonis eurus ir 67 centus.  Daugiausia  lėšų surinkti pavyko 1b klasės mokiniams-34,50 eurų, I  gimnazinės klasės mokiniai surinko 27,71 eurų, 1a klasės mokiniai -23 eurus, IIb klasės mokiniai- 20 eurų.   Gimnazijos administracija dėkoja visiems aukojusiems ir dalyvavusiems renginyje.

 

Autorius: Birutė Adomavičienė, dir pav.

<

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button