Šių metų spalio 10 dieną 6-12 klasių mokiniai kartu su mokytojom Birute Ambraziūniene ir Daiva Strimaitiene vyko į Vilnių, kuriame turėjo galimybę pabuvoti ir susisipažinti su Vyriausybe. Tik nuvykus  juos pasitiko gidas, kuris moloniai priėmė ir pradėjo ekskursiją po Vyriausybę. Pirma supažindino su posėdžų sale, kurioje po ekskursijos stebėjome ministrų posėdį. Po supažindinimo gidas aprodė ir kitas vyriausybėje esančias patalpas: kino, didžiąją, žaliąją posėdžių sales. Prieš ministrų susirinkimą turėjome valandėlę pabendrauti su Ministro Pirmininko patarėja Une Kunaite, kuriai galėjome užduoti mums rūpinčius klausimus. Kai gavome atsakymus į visus rūpimus klausimus ėjome stebėti ministrų posėdžio, kuriame turėjome progą gyvai pamatyti, kaip vyksta Vyriausybės posėdžiai.

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button