Spalis – bibliotekos mėnuo. Šia proga gimnazijos fojė buvo eksponuoti skirtukai, kuriuos pamiršo skaitytojai skaitant knygas. Čia ir atvirukas, ir vaistų receptas, pirkimo čekis ir popieriukas nuo saldainio...

     Pertraukų metu vaikai galėjo paskaityti knygas, pavartyti periodinę literatūrą “Knygų gurmanų kampelyje“. Iš klasės į klasę keliavo bibliotekėlė ant ratukų. Pradinių klasių mokiniai piešė pasakų iliustracijos. Penktokai sukūrė knyga apie knygą. Buvo organizuota paroda „3D“ ir muzikinės knygelės, kurias pagamino šeštos ab ir devintos klasės mokiniai. Skaitykloje vyko naujos knygos „100 dalykų, kurių niekada nedarysite“ pristatymas.

     Statistika rodo, kad spalį gimnazistai geriausiai skaitė programinę literatūrą, o jaunesnių skaitytojų tarpe populiariausia knyga tapo „Bembis ir Bembio vaikai“.

 

Autorius: Anna Povilaitienė, bibliotekininkė

<

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button