Tamsų ir lietingą spalio 26 dienos vakarą į gimnaziją sugužėjo įvairaus amžiaus moksleiviai, nes vyko tradicija tapęs Kudirkaičių organizuojamas renginys „Naktis mokykloje“. Naktį pradėjome nuo įdomių susipažinimo žaidimų, po kurių žinojome ne tik kiekvieno dalyvio vardus ir pomėgius, bet ir išgirdome pasakojimus apie pirmąsias meiles, mėgstamiausius filmus ir įsivaizdavome save po 20 metų. Kai susipažinome, vadžias perėmė mūsų renginio draugai - turistai. Su jais sportavome sporto salėje, išmokome rišti mazgus bei aktyviai šokome. Vėliau visus dalyvius suskirstėme į tris grupes ir dalyvavome veiklų srityse.  1-oji veikla lankstė moliūgus ir vaiduoklius, 2-oji - piešė keverzonę, o 3-oji - pasiuvo kilimėlį iš siūlų burbulų. Nauja veikla mūsų renginyje, sulaukusi pasisekimo – socializacija, kurios metu, komandos visą valandą ruošė spektaklius duotomis temomis, o vėliau pristatė savo darbą visiems, tai paskatino komandinį darbą ir leido atsiskleisti iš kūrybinės pusės. Nakčiai įsibėgėjus visi išgėrėme arbatos, pasivaišinome sausainiais, pailsėjome ir naktinėjome toliau. Renginio organizatorė Monika neleido miegoti ir ne tik priminė gerai žinomus žaidimus, tačiau išmokė ir porą naujų. Įsidrąsinę dainavome karaokė, ieškojome lobio tamsioje ir šiurpioje mokykloje, o atsipalaidavome ir visas jėgas atidavėme diskotekoje. Tačiau organizatoriai pavargusiems dalyviams, neleido miegoti ir ilsėtis – paskutinė veikla buvo sunkus ir privertęs mąstyti protmūšis. Renginį užbaigėme refleksija, kurios metu dalinomės įspūdžiais, išsakėme nuomonę apie renginį, ką galėtume daryti kitaip kitais metais. Tradiciškai nusifotografavome ryte ir skubėjome namo į šiltas lovas!

 

Autorius: Ugnė Kažemėkaitytė, 6b klasės mokinė

<

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button