Lapkričio 6-oji - Pyragų diena. Dar prieš atostogas iškabinome skelbimus, kad moksleiviai, sugrįžę po atostogų nepamirštų, jog pardavinėsime pyragus, keksiukus ar sausainius. Pyragų dienos metu mūsų mokykloje buvo įvairiausių kepinių - visokiausio grožio ir skonio, norėjosi tik ragauti ir ragauti!

          Žinoma nepamiršome ir mūsų šūkio – „KARTU MES GALIME DAUGIAU!“. Suaukojome gan nemažai - apie 153 eurus. Šie pinigai bus skirti mūsų mokyklos mokiniui Justui Kirvelai, kuris, deja, dėl sunkios ligos negali lankyti mokyklos, tačiau jam bus sudaryta galimybė vykti į Vokietiją ir ten bent šiek tiek pasveikti. Tikimės, kad mūsų suaukoti pinigėliai Justo šeimai bus naudingi ir linkime bent šiek tiek padėti vieni kitiems ištikus bėdai!

 

Autorius: Gintarė Kabišaitytė, 7 klasės mokinė

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button