Šakių „Žiburio" gimnazijoje 2018 m. lapkričio 23 d. Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos 9 – 12 klasių mokinių komanda dalyvavo tradiciniame gamtos ir tiksliųjų mokslų konkurse „Gamtukai 2018“. Konkurso tikslas skatinti mokinių domėjimąsi gamtos ir tiksliaisiais mokslais, gerinti bendradarbiavimą tarp apskrities gimnazijų, ugdyti mokinių gebėjimą taikyti įgytas žinias, puoselėti mokinių kūrybiškumą. Konkurse dalyvavo 8 gimnazijų komandos iš Marijampolės, Vilkaviškio, Kybartų ir Šakių rajonų. Mokiniai atliko kūrybines užduotis, atsakinėjo į klausimus iš chemijos, biologijos, fizikos, matematikos ir informatikos mokomųjų dalykų. Mokinių žinias vertino komisija, kurią sudarė 5 mokytojai iš dalyvaujančių gimnazijų. Mūsų komanda pasirodė puikiai ir užėmė III vietą. Sveikiname.

 

 gamtukai

Autorius: Meilė Andriukaitienė, biologijos mokytoja.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button