2018 m. balandžio 7 d. - 2018 m. lapkričio 16 d. buvo vykdomas tarptautinis švietimo įstaigų bendruomenių ekologinis švietimo projektas "Saulėto oranžinio traukinio kelionė". Dalyvavo 1000 pedagogų iš 145 Lietuvos švietimo įstaigų bendruomenių ir 6 švietimo įstaigų bendruomenės iš įvairių pasaulio šalių - iš Lenkijos, Latvijos, Norvegijos, Estijos, Australijos. Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos bendruomenė paruošė įdomias kompozicijas su moliūgais, sukūrė eilėraščius apie moliūgus, piešė oranžines šypsenas, gamino žibintus iš įvairių medžiagų.  Kompozicijų nuotraukos ir eilėraščiai sudėti į metodinę priemonę "Saulėto oranžinio traukinio kelionės kūrybinė stotelė". Projektas suteikė vaikams kūrybinį, gamtos pažinimo džiaugsmą, sudarė sąlygas ekologiniam vaikų ugdymui. Mokyklos bendruomenė apdovanota padėkos raštu.

 

Autorius: M.Andriukaitienė, biologijos mokytoja

<

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button