Pradinių klasių mokiniai ir PUG auklėtiniai ruošėsi Vasario 16-osios šventei. Tautinės vėliavos spalvomis puošė klasių duris. Mokėsi eilėraščius, dainas, repetavo šokius.

     Vasario 15d. pirmai pamokai pradinukai rinkosi į aktų salę. Šventę , skirtą Lietuvos valstybės atkūrimui paminėti, pradėjo himno giedojimu. Buvo trumpai apžvelgta Lietuvos istorija, paminėti žymūs žmonės.

     Mokiniai deklamavo eilėraščius apie gimtinę, dainavo dainas, šoko šokius. Visi kartu dainavo liaudies dainą „Už žalių miškelių“. Ypatingo dėmesio sulaukė Luko ir ansamblio atliekama daina „Krepšinis“. Šventę užbaigė 4kl. mokiniai daina „Nupiešiu Lietuvą“, o jiems pritarė visi esantys salėje.

     Mokiniai buvo pakviesti sekančią dieną kartu su tėveliais dalyvauti mieste vyksiančiuose  šventiniuose renginiuose, skirtuose Vasario 16-ajai paminėti.

 

Autorius: V.Stoliarenokienė, pr. kl. mokytoja

<

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button