Kovo 23 dieną, šeštadienį , grupė turistų ir jaunųjų šaulių susiruošė į pėsčiųjų žygį po Kudirkos Naumiesčio apylinkes.

          Žygis prasidėjo prie paminklinio akmens Vincui Kudirkai. Švietė saulutė ,  žadėdama puikų orą.   Žvaliai žingsniavome link Baltkalnio, pasukome į Miknaičių kaimą, vėliau – link Kubilėlių. Išdidžiai iškėlęs šaulių vėliavą, koloną  vedė Paulius Misiukevičius, šalia jo sparčiai  žingsniavo Jonas Vencius,   trispalve apsigobęs  pečius.  Už kaimo takas  suko  link upės kranto, link Jono Jablonskio tėviškės. Sustojome prie paminklinio akmens, nusilenkėme didžiajam vyrui,  prisiminėme jo darbus..

          Įsiruošėme stovyklavietę, pasistatėme palapinės, užkūrėme laužą ir išsikepėme dešrelių. Žygio metu įveikėme 15 kilometrų, susitikome stirnų būrelį, pamatėme žvėrelių ir paukščių pėdsakų. Buvo labai smagu žaisti  kamuoliu, šokinėti per nuvirtusį medį, stebėti, kaip pavasariškai puošiasi laukai ir miškas...

 

Autorius: A.Povilaitienė, mokytoja

<

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button