Gegužės 31-ąją gimnazijos bendruomenė paminėjo tarptautinę dieną be tabako. Ilgosios pertraukos metu klasių komandos gamino plakatus-gėles, ant  kurių užrašė linkėjimus rūkantiems, ir ,,pasodino“ jas dažniausiai rūkorių  lankomose vietose. Plakatuose buvo  klausiama, ar verta išpūsti pinigus į orą, kviečiama nerūkyti ir džiaugtis sveiku, gražiu gyvenimu, neteršti  oro, teigiama, kad rūkyti nemadinga, tai kenkia sveikatai, grožiui.

          Kitą pertrauką  ten pat  vyko akcija ,,Pūsk muilo burbulus, o ne dūmus“. Daugiausiai džiaugsmo  akcija suteikė pradinių klasių mokiniams. Ištvermingiausi pasirodė septintokai  su  klasės auklėtoja  E. Venciuviene, jiems bandė nenusileisti ir  5a klasės mokiniai bei jų auklėtoja E. Būdienė.

 

Autorius: Rima Stepaitienė, soc. pedagogė

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button