Jau ne pirmus metus mūsų gimnazijoje vyksta renginiai, palaikantys Europos judumo savaitės iniciatyvas. Šiais mokslo metais klasių vadovai kartu su ugdytiniais aptarė savaitės idėjas. Kiekviena klasė atliko apklausą, kaip jų bendramoksliai atvyksta į mokyklą, apklausos rezultatus pavaizdavo diagramoje. Gimnazijoje vyko orientacinės varžybos, krepšinio varžybos 3 prieš 3. Mokinių savivalda organizavo muzikines mankšteles, judriųjų žaidimų pertrauką pradinių klasių mokiniams. Penktadienį vyko akcijos „Diena be automobilio“ veiklos. Gimnazijos automobilių stovėjimo aikštelėje buvo draudžiamas motorinių transporto priemonių eismas. Šioje erdvėje mokiniai galėjo dalyvauti estafetėse dviračiais, riedučiais, paspirtukais, riedlentėmis. Gimnazinės klasės dalyvavo respublikinėje akcijoje „Darom“.

 

Autorius: Rima Stepaitienė, soc. pedagogė

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button