Spalio 2 d. Vinco Kudirkos muziejuje vyko projekto „Tradiciniai Zanavykų krašto karpiniai“ renginys-paroda, skirta tradicinių amatų bei liaudies meno šakai - karpiniams. Parodoje buvo demonstruojami projekto dalyvių edukacinių užsiėmimų metu sukurti popieriaus karpiniai. Šiuose užsiėmimuose dalyvavo ir daug gražių darbų sukūrė Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos mokiniai. Renginio metu dalyviai buvo supažindinti su karpinių atsiradimo ir atkeliavimo į Lietuvą istorija. Karpinių meistrės  Meilutė Andriukaitienė bei Lina Bakaitienė papasakojo apie savo veiklą ir pristatė projekto dalyvių sukurtus darbus. Jaukią nuotaiką renginyje sukūrė Vinco Kudirkos gimnazijos šokėjų bei dainininkių pasirodymai (mokytojos Edita Legotienė ir Evelina Karpavičienė). Karpinius galite išvysti muziejuje iki spalio 19 d.

 

Autorius: Meilutė Andriukaitienė, dailės mokytoja

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button