Jau penkioliktąjį kartą „Tyrėjų naktis “ švenčia savo gimtadienį. Mūsų gimnazija eilę metų dalyvauja įvairiuose renginiuose. Labai džiaugiamės, kad ir šiais metais buvome pakviesti kaip svarbūs ir ištikimi partneriai švęsti mokslo ir atradimų vakarą visoje Lietuvoje kartu su „Tyrėju naktimi “.

     „Tyrėjų naktis“ – jau tradiciniu tapęs renginys, paskutinį rugsėjo penktadienį sujudinantis mokslininkus ir mokslo entuziastus visoje Europoje. Jau nuo 2005 m. šią dieną mokslo įstaigos, laboratorijos bei tyrėjai leidžia visuomenei susipažinti su savo vykdomomis inovacijomis bei tyrimais iš arti ir atveria tyrėjų kasdienybę.

     Šia proga ir mūsų gimnazijoje vyko netradicinės chemijos ir geografijos pamokos, kurių metu buvo pagaminti ugnikalnių maketai. Muzikos pamokoje netradicinių instrumentų pagalba kūrėm melodijas. Šių pamokų metu mes mokomės pritaikyti savo žinias praktikoje, tyrinėjame aplinką, naudojome savo kūrybines  galias.

 

Autorius: Anna Povilaitienė, mokytoja

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button