Penktadienį, spalio 18 dieną, gimnazijoje organizavome ŠYPSENOS DIENĄ, kurios devizas buvo „Padaryk gerą darbą, padėk atsirasti bent vienai šypsenai!“. Šiai dienai ruošėmės iš anksto.

     Ryte atvykusius gimnazijon pasitiko nuotaikingai papuoštas vestibiulis, kabinetų durys, valgykla. Ilgųjų pertraukų metu vestibiulyje veikė muzikinė studija, kurioje buvo galima užsakyti muzikinį sveikinimą ar linkėjimą bendruomenės nariams. Šeštokai, septintokai, aštuntokai prekiavo kartu keptais saldumynais, tokiais skaniais, jog buvo išpirkti jau pirmąją prekybos pertrauką. Sveikinimų koncerto bei prekyba saldumynais metu buvo surinkta 96 eurai.

     Šie pinigėliai nukeliavo į aštuntos klasės mokinių įsteigtą fondą „Kartu mes galime daugiau“, skirtą paremti sunkiai sergančius mūsų gimnazijos mokinius.

 

Autorius: Rima Stepaitienė, socialinė pedagogė

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button