Lapkričio 11 - 18 dienomis gimnazijoje vyko renginiai, skirti Tarptautinei tolerancijos dienai.

     Šiais metais Tarptautinės tolerancijos dienos simbolis - tolerancijos švyturys. Švyturys laivams - saugus kelias, taip ir žmonėms tolerancija - svarbi sąvoka, skatinanti pakantumą, gebėjimą išlaikyti pagarbą nepaisant skirtingų pažiūrų, tautybės, rasės, skirtingos religijos.

     Mokiniai pasirinkta technika  piešė, gamino tolerancijos švyturius, prie jų įkomponavo savo laivelius su palinkėjimais pasirinktam bendruomenės nariui. Darbų ekspozicija yra gimnazijos vestibiulyje.

     Pilietinio ugdymo, istorijos, tikybos/etikos pamokose, klasės valandėlėse mokiniai kalbėjo apie toleranciją.

     Pradinių klasių mokiniai paruošė stendą „Man džiugu...“

Autorius: Birutė Adomavičienė, dir. pavaduotoja

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button