2019 m. lapkričio 28 d., ketvirtadienį, mūsų literatūros pamokoje svečiavosi rašytoja Daina Opolskaitė.

Rašytoja su mokiniais diskutavo įvairiomis temomis, pradedant jos kūryba, baigiant tuo, kokias knygas skaito šių dienų jaunimas. Uždavėmė mums rūpimus klausimus, o rašytoja labai nuoširdžiai ir išsamiai į juos atsakė. Viešnia domėjosi, kodėl mums patinka jos kūryba, papasakojo, kaip gimė knygos „Ir vienąkart, Riči“ istorija. Pamokai baigiantis, išgirdome, kaip knygos „Ir vienąkart, Riči“ tekstas skamba Dainos Opolskaitės lūpomis. 

Nuskambėjus skambučiui, padėkojome rašytojai už atvykimą ir įteikėme gėlių. Ji sutiko pasirašyti mūsų turimose jos knygose, palinkėdama mūsų jaunystei ugnies.

Dėkojame Dainai Opolskaitei už tokį šiltą ir įdomų susitikimą, kuris įkvėpė mus dar daugiau skaityti.

 

Autorius: Ugnė Kažemėkaitytė, 7b kl. mokinė

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button