Kalėdos, tai sniegas, mandarinais kvepiantys namai ir eglutė. Mokiniai ir mokytojai daug laiko praleidžia gimnazijoje, todėl mes, pradinių klasių mokytojos, panorome įnešti čia dar daugiau jaukumo. Besigėrėdamos padabintais gimnazijos langais sumanėme pirmo aukšto koridorių papuošti gyvų žaliaskarių vainikais. Atsinešiau eglių ir pušų šakų iš savo užauginto miško.  Kam kirsti medelį, jei šventinę nuotaiką galima sukurti iš keleto šakelių? Besiklausydamos Kalėdinės muzikos nupynėme keturis vainikus ir papuošėme žaisliukais. Džiaugiamės, kad šiuo adventiniu laiku įgyvendintas mūsų sumanymas dar labiau primena artėjančias šventes. Kviečiame ateiti ir pasigrožėti. O gal kitais metais paseksite mūsų pavyzdžiu?

 

Autorius: L.Gončaruk, pr. klasių mokytoja

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button