Gruodžio 6-ąją mūsų gimnazijoje „pakvipo“ Kalėdomis – ilgųjų pertraukų metu šurmuliavo Kalėdinė mugė, kurioje jos dalyviai nuo 1-ų iki 12-os klasės mokinių bei jų tėveliai (!!!) prekiavo savo rankdarbiais bei kepiniais. Smagu, kad ne tik prekiautojų, bet ir pirkėjų nepristigo – buvo daug norinčių pasmaguriauti ar iš anksto dovanėlėm pasirūpinti.

     4 – 5 pamokų metu pradinukai, o 17 val. vyresnių klasių mokiniai buvo kviečiami į „kino teatrą“ žiūrėti kalėdinių filmų. Filmų peržiūras organizavo bei pasirūpino, kad nepritrūktų spragėsių bei gaiviųjų gėrimų (tikro kino teatro įspūdžiui sustiprint 😊) 8-os klasės mokiniai.

     Kilnusis mugės bei „kino teatro“ tikslas taip pat neliko nuošaly – mūsų gimnazijos labdaros fondas pasipildė 321,84 eurais!!! Ačiū visiems nelikusiems abejingais – Jūsų paaukoti pinigai bus padovanoti sergantiems gimnazijos mokiniams.

     Gražių artėjančių švenčių!

 

Autorius: E.Venciuvienė, anglų k. mokytoja

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button