Pirmadienį į aktų salę, kur vyko meninio skaitymo konkursas, rinkosi mokiniai ir mokytojai - literatūrinio žodžio mylėtojai. Tai tradicinis renginys, kuris suburia  ne tik skaitovus, bet ir tuos, kurie myli poeziją, prozą ir meninį žodį.  Dėl teisės atstovauti gimnaziją rajoniniame konkurse varžėsi aštuoni  5-8 ir keturi I-IV  kasių mokiniai.   Jie buvo paruošę  ištraukas iš klasikų ir  šiuolaikinių autorių kūrinių.  Mokinius vertino   komisija : Irena Dimšaitė – Cirtautienė, Laura Venciuvienė ir Eglė Būdienė.

Sveikiname konkurso laureatus: 7b klasės mokinę Ugnę Kažekmėkaitytę – ją konkursui ruošė mokytoja Vilma Sodonytė-Jurkšaitienė ir IV klasės mokinį  Arūną Taujinską, mokytoja Danutė Balčiūnienė. Dėkojame penktokams R.Kiveriui, G.Bukauskaitei, šeštokams V.Ūsaitei, B.Jonaitytei, K.Naujokaitei, septintokui  K.Kazlauskui, aštuntokui K.Blaškauskui, gimnazistams R. Benekeraitytei, I. Klimavičiūtei  ir  I. Liubamirskaitei  už gražius pasirodymus, o Ugnei ir Arūnui linkime sėkmės.  

 

Autorius: B.Adomavičienė, direktoriaus pavaduotoja

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button