Mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai, priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupių vaikai sulaukė netikėtų velykinių dovanų iš bendrijos "Pagava". Tai klausos negalę turinčių vaikų ir jų tėvelių visuomeninė organizacija. Jie rūpinasi, kad visi negirdintys ir mažai girdintys Lietuvos vaikai gautų tinkamą pagalbą: ankstyvą ligos išaiškinimą, gydymą, kokybiškus klausos aparatus ir ugdymą kartu su sveikais vaikais. "Pagava" skatina sveikus vaikus bendrauti su negalės ištiktaisiais, ištiesti pagalbos ranką, padėti jaustis svarbiais ir reikalingais girdinčiųjų pasaulyje. Perduodama dovanėles, vaikams linkėjau vertinti ir saugoti galimybę girdėti ir priimti į draugų ratą vaikus su negale. Iš šypsenų ir spindinčių akių supratau, kad visi vaikai dėkingi bendrijai "Pagava"už dovanas ir kvietimą draugauti.

Foto: mokyt. R.Abromas

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button