DĖMESIO!!!

Kviečiame pasinaudoti teise skirti 2% pajamų mokesčio mūsų gimnazijai paremti.

Atkreipiame dėmesį, kad prašymą būtina pateikti VMI ne vėliau kaip iki š. m. gegužės 2 d.

Prašymo skirti gimnazijai 2% pajamų mokesčio paramai formos FR0512(03) pateikimo būdai:

Pirmasis būdas

 

                      Naudojant elektroninę bankininkystę, t. y. elektroniniu būdu pildyti ir teikti VMI. Tai atlikti patogiausia VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS) (http://deklaravimas.vmi.lt). (Galite kreiptis į buhalteriją, padėsime užpildyti).

Antrasis būdas

 

                      Pristatant tiesiogiai į VMI arba išsiunčiant paštu. (Pristatyti tiesiogiai į VMI privalo pats darbuotojas, jei pageidausite siųsti paštu, galite kreiptis į buhalteriją, padėsime užpildyti ir išsiųsti).

1.Formą pildyti kompiuteriu – atsisiųsti iš VMI internetinio puslapio formą FR0512(03), kompiuteriu užpildyti, atsispausdinti ir pateikti VMI tiesiogiai ar paštu (tiems, kas nesinaudoja elektronine bankininkyste).

2. Prašymą pildyti ranka – prašymo formą FR0512(03) užpildyti ranka galima gavus jos popierinį blanką iš VMI. Juos galima gauti kiekviename VMI skyriuje nemokamai (kas nesinaudoja kompiuteriu).

Svarbu

 

Forma turi būti pildoma didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis.

Negalima užpildytų formų teikti VMI per trečius asmenis.

Laukelių pildymo ypatumai

 

Laukeliuose 1, 2, 3V, 3P, 4 – pildoma asmeninė informacija.

Laukelyje 5 – mokestinis laikotarpis, t. y. praėję metai – 2018 m.

Laukelyje 6S – teikiant paramą gimnazijai uždedamas „kryžiukas“ (pildant ranka) arba jis automatiškai užsideda, pildant kompiuteriu.

Laukelyje E1 – gavėjo tipas – 2.

Laukelyje E2 – gavėjo identifikacijos numeris (kodas) – rašomas gimnazijos kodas 290821130.

Laukelyje E4 – mokesčio dalies dydis (procentais) – 2,00.

Laukelyje E – mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – čia galima pažymėti keliems metams skiriate (galima ne ilgiau kaip 5 metams). Jei po kiek laiko pakeistumėte savo sprendimą, galios paskutinė VMI pateikta forma.

SVARBU!!!

 

                      Atkreipkite dėmesį iki kurio mokestinio laikotarpio pateikėte prašymą: jeigu iki 2017 m. mokestinio laikotarpio – prašymo formą teikti būtina, jeigu iki 2018 m. ar vėlesniems mokestiniams laikotarpiams - deklaracijos dėl paramos šiemet teikti nereikia , tačiau metinę pajamų deklaraciją GPM308 (4) pateikti būtina kiekvienais metais, nes kitu atveju jūsų parama gimnazijai nebus teikiama! ( patariame deklaracijas pasitikrinti kasmet).

                      Primename, kad bendrąją informaciją ir konsultacijas visais mokesčių klausimais teikia VMI informacijos centras trumpuoju telefonu 1882.

                      Iš anksto dėkojame visiems už paramą.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button