Jau šeštus metus iš eilės mūsų darželis prisijungia prie iniciatyvos "Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Siekiant, kad patyčių mūsų tarpe būtų mažiau, diskutavome su ugdytiniais apie nepriimtiną elgesį, sprendėme įvairias problemines situacijas. Mokėmės gerbti vienas kitą, piešėme savo draugus tema "Tu ir aš, aš ir tu, mudu esame kartu“. Stengėmės skirti daugiau dėmesio maloniam tarpusavio bendravimui, svečiavomės pas draugus kitose darželio grupėse, žaidėme bendrus žaidimus. "Paukštelių“ grupės ugdytiniai vaišino sumuštiniais, pagardintais  savo grupėje užaugintais žalumynais. Mokėmės tinkamai išreikšti savo jausmus, žiūrėjome ir aptarėme animacinius filmukus. Kvietėme ir tėvelius prisijungti prie akcijos, pasidalinti savo patirtimi ir parašyti, ką smagaus ir įdomaus jie veikia su savo vaikais namuose.

      Kiekvienas iš mūsų, tapęs šių metų iniciatyvos dalimi ir prisidėjęs savo indėliu, siekė ir sieks, kad patyčios liautųsi dar neprasidėjusios.

Foto: straipsnio autorės

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button