Gegužės 3 dieną mūsų ugdymo įstaiga paminėjo Motinos dieną dalyvaudama tarptautiniame meno projekte "Vėduoklė mamai 2019". Jau nuo ankstaus ryto darželio kiemą, laiptines puošė eksponuojamos gražiausios vėduoklės, kurias visą savaitę kartu su auklėtojomis lankstė, karpė, piešė, klijavo ir įvairiausiomis technikomis puošė darželio ugdytiniai. 
       10.30 rinkosi gerai nusiteikusios mamytės. Šventė prasidėjo pasisveikinimo su mamytėmis dainele ir pagal melodiją "Pelėdžiukų" grupės vaikų rankose laikomo parašiuto bangavimu. Netikėtai rastos stebuklingos vėduoklės mostai vedė visų grupių vaikučius parodyti mamytėms trumpas, bet kupinas šiltų žodžių bei švelnių melodijų programėles.
        Šventės pabaigoje visi vaikai padovanojo mamytėms savo rankomis pagamintas vėduokles, padainavo bendrą dainą.

 

Autorius: Elė Oniūnienė, auklėtoja

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button