Penktadienį, birželio 7 d. Rusnėje, Skirvytės upėje buvo organizuotos žvejų varžybos. Varžybose dalyvavo net trys Kudirkos Naumiesčio pasienio užkardos jaunojo pasieniečio būrelio komandos. Viso buvo 18 komandų.

                             Kadangi varžybos prasidėjo anksti, 7.00 val., tai būrelio nariai į varžybų vietą nuvyko iš vakaro, įsirengė palapinių miestelį ir padarė žvejybos treniruotę. Nei vienas jaunuolis tokioje upėje su plūdine meškere nebuvo žvejojęs. Neilgai trukus suprato, kad varžybose nebus lengva, joms reikalingas specialus pasiruošimas ir reikalingos tokiai žvejybai žinios. Nusiminti nebuvo ko. Būrelio nariai kepė dešreles, žvejojo ir gerai leido laiką.

                             Būrelio veikla yra susijusi su karyba, tad būrelio nariai turėjo ne tik linksminti, bet ir visą naktį saugoti palapinių stovyklą.

                             Varžybų rytas išaušo saulėtas ir karštas. Vaikai nebuvo gerai pailsėję, nes veikla, nepatogumai ir sargybos neleido to padaryti.

                             Varžybas pradėjo visi uoliai, žvejoti galėjo 4 val. Pasibaigus varžybų laikui paaiškėjo, kad visos 3 jaunuolių komandos pagavo apie 950 g žuvies, t.y. 49 žuvis. Daugiausiai žuvų pagavo ir buvo ištvermingiausias Aurimas Rūškys. Už tai jam buvo skirtas prizas.

                             Pirmosios žvejų varžybos vaikams nebuvo labai nusisekusios, bet jie daug naujo sužinojo apie žvejybą ir gerai praleido laiką gamtoje.

                             Kudirkos Naumiesčio pasienio užkardos komanda užėmė II vietą ir pagavo didžiausią varžybų žuvį.

 

Autorius: D.Stepšys, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės Kudirkos Naumiesčio pasienio užkardos vadas

 

<

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button