Paskutinę vasariškai karštą mokslo metų savaitę mokėmės kitaip. Pirmadienį pavadinome tyrėjų diena, pasiskirstę į grupes tirpinome įvairias medžiagas vandenyje ir acte, matavome verdančio ir skirtingais būdais vėsinamo vandens  temperatūrą, garinome druskos tirpalą.

     Antradienis – teatro diena: klasėje kūrėme vaidinimus, pokalbius, skaitytų knygų vaizdelius su pirštukinėmis ir pirštininėmis lėlėmis. Vaikams labai patiko dalyvauti „Teatriuko“ koncerte. Profesionalių aktorių pora nuotaikingas, prasmingas dainas,  mažiesiems  gimnazistams aktyviai dalyvaujant, pavertė pasakėlėmis, mįslėmis  ir improvizacijomis.

     Trečiadienis – saugaus eismo diena. Ačiū šviesoforo būrelio nariams ir Šakių Policijos komisariato pareigūnei Aušrai už naudingus užsiėmimus atšvaitų, eismo ženklų, situacijų, gatvės ir protmūšio sekcijose. Prieš vasaros atostogas visi pastiprinome žinias ir gavome kelialapius į saugią vasarą.

     Ketvirtadienis – knygos bičiulių diena. Pirmokai įvykdė mokytojai Daivai duotą  pažadą - iki mokslo metų pabaigos kiekvienam perskaityti ne mažiau kaip po 10 pasakų. Kartu su ja klasėje įvertinome giliukų ir obuoliukų derlių perskaitytų pasakų medeliuose, pasidalinome įspūdžiais ir keliavome į Dr. Vinco Kudirkos muziejų. Ten vaikai apžiūrėjo senovines, ranka rašytas knygas, palygino su dabartinėmis spausdintomis ir elektroninėmis knygomis. Edukaciniame užsiėmime pasijutome knygų kūrėjais: ant sendinto popieriaus žąsies plunksnomis tušu rašėme mįsles, laiškus, sveikinimus ir iliustravome. Visi sukūrėme po rankraštinės knygos ritinėlį. Ačiū muziejininkėms Danguolei ir Daivai už įdomią patirtį.

     Penktadienį dalyvavome nuotaikingame mokslo metų užbaigimo renginyje – koncerte, pasidžiaugėme mokslo pirmūnais, aktyviausiais projektų, konkursų, varžybų, būrelių dalyviais ir koncertu. Klasėje, žiūrėdami į nuotraukas, prisiminėme renginius, šventes, išvykas ir atsisveikinome iki rugsėjo. Saugios, linksmos, prasmingos vasaros!

 

Autorius: Gražina Žemaitienė, 1a kl. mokytoja

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button