Jau antri metai, kai mūsų gimnazija dalyvauja projekte "Mokykla-Europos parlamento ambasadorė“ Vienas iš šio projekto tikslų – kuo daugiau sužinoti apie Europos parlamento veiklą ir skleisti informaciją gimnazistų bei miestelio gyventojų tarpe. Vasario 11 dieną gimnazistės Smiltė Pabricaitė (8kl.), Marija Jakaitytė (8kl.), Alma Karaliūtė (IIIbG) ir Indrė Liubamirskaitė (IIIbG) aplankė ir  supažindino miestelio seniūnijos, bibliotekos, kultūros centro, muziejaus darbuotojus su šiuo projektu, padovanojo lankstinukus „Mokykla-Europos parlamento ambasadorė“  parengtus Smiltės ir Marijos. Visų šių įstaigų darbuotojai jaunąsias ambasadores maloniai priėmė ir žadėjo prisidėti  prie projekto įgyvendinimo, t. y.skleisti informaciją gyventojų tarpe apie ES.

 

Autorius: S.Pabricaitė ir M.Jakaitytė, jaunosios mokyklos ambasadorės

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button