Gegužės  22-ąją dieną nuaidėjo paskutinis skambutis XVI gimnazistų laidai. Netradiciškai, neužsukant į klasę, tik stabtelint gimnazijos kieme...

          Abiturientus ir jų klasės vadoves Ireną Dimšaitę Cirtautienę ir Birutę Ambraziūnienę ant gimnazijos laiptų pasitiko direktorius Romas Eikevičius ir pirmosios mokytojos Daina Klimienė ir Vida Paulikaitė.

          Sveikinimo kalboje direktorius linkėjo sėkmingai išlaikyti egzaminus, siekti savo svajonės, neužmiršti  namų ir mokyklos. Abiturientai dėkojo savo mokytojams, perdavė mokyklos raktą ir savo testamentą trečiokams.

          Atminimą apie XVI gimnazistų laidą jie įamžino prie mokyklos pastato pasodindami pušelę.

 

ABITURIENTĖS EMILIJOS PADĖKA MOKYTOJAMS

          Mieli mokytojai, gal ne visi iš čia išeisime su raudonais diplomais, netapsime garsiais mokslininkais ar filosofais, tačiau išeisime kitokie nei kiti, su kitokiu gyvenimo supratimu, su kažkuo daugiau nei mokyklinės žinios. Ir už tai, turėtume dėkoti jums mokytojai, be jūsų gimnazija būtų tik eilinis plikas pastatas. Taigi visos du tūkstančiai dvidešimtųjų metų abiturientų laidos vardu sakome ačiū jums už tas nuoširdžias pamokas per kurias ne tik mokydavomės sausus dalykus, bet ir šnekėdavome, kaip sako žmonės, šiaip apie gyvenimą. Ačiū, už tas plačias jūsų šypsenas koridoriuose, ačiū už ne itin lengvus kontrolinius, ačiū už bemieges jūsų ir mūsų naktis, ačiū už tai, kad visados iš mūsų reikalavote daugiau, nei galbūt mes buvome pajėgūs, ačiū, kad suprasdavote ir tikėdavote mumis. Dėkojame auklėtojoms už jūsų vargus teisinant mūsų pamokas, traukiant mus iš gyvenimo klystkelių. Dėkojame lietuvių kalbos mokytojams už svajones, už gilesnį pasaulio supratimą, na, o tiksliųjų mokslų mokytojams už supratimą, kad gyvenimas ne vien svajonės, o ir realūs, kartais nemalonūs skaičiai. Užsienio kalbos mokytojoms, sakome ačiū už  platesnį horizontą. Istorijos ir geografijos mokytojoms už įskiepytą meilę savo kraštui. Gamtos mokslų mokytojams už supratimą ,kas esame ir kokie esame. Etikos ir tikybos mokytojams už prasmės ir esmės paieškas.  Menų mokytojams dėkojame už įgytą suvokimą, kad kiekviename iš mūsų slypi bent maža menininko gyslelė. Kūno kultūros mokytojams - už mūsų kūno ir proto lavinimą. Ačiū pavaduotojoms už visą nematomą darbą, kurį jūs nudirbate ir ačiū direktoriui už tokio nuostabaus kolektyvo subūrimą. Taip pat, esame labai dėkingi ir mūsų tėvams už suteiktą paramą visus 12-ka metų ir galimybę tobulėti kaip asmenybėms.

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button