IIIa kl. mokinės S.Dėdelytės darbas - "Nuostabą keliantys dalykai".

6a kl. projektinis darbas - "Nuostabą keliantys dalykai".

IIIb kl. mokinių darbai - E.Kazlauskaitė, I.Liubamirskaitė, L.Vinskas, B.Taujinskaitė, G.Kuncaitytė, K.Liepinaitis.

8 klasė dalyvavo MEPA projekte:

     Birželio mėnesį 8 ir I gimnazinė klasės dalyvavo MEPA projekte. Trumpai apie patį projektą: jau antri metai mūsų gimnazija dalyvauja projekte „Mokykla – Europos parlamento ambasadorė“. Vienas iš šio projekto tikslų – kuo daugiau sužinoti apie Europos Sąjungos bei Europos parlamento veiklą, skleisti informaciją gimnazistų bei miestelio gyventojų tarpe.

     Mokiniai išties pasistengė ir nuveikė daug: Marija J. Ir Smiltė P. (8 kl.) parengė lankstinuką bei sukūrė filmuką apie Europos Sąjungos veiklą bei indėlį mūsų miesteliui, gimnazijai. Augustas V. (8 kl.) lankstinuką išvertė į anglų kalbą.

     Kita darbo grupelė (Skaistė J., Lukas E., Mantas P. ir Augustas P. (8 kl.)) surinko visą informaciją apie Kudirkos Naumiestyje bei miestelio apylinkėse Europos Sąjungos lėšomis renovuotus ar statytus objektus, parengė apie juos skaidres, o į anglų kalbą jas išvertė Nojus Č. (8 kl.).

     Ne mažiau svarbų darbą atliko kitos dvi darbo grupelės (Eglės A., Dianos S., Kamilės I. Ir Gerdos Ž., Kajaus Ž. (8 kl.)) – parengė skaidres, tema „Lietuva tarp Europos Sąjungos valstybių“, kurias pristatys rugsėjo mėnesį.

     Kūryba užsiėmė pati didžiausia darbo grupė (8 -IG klasės) – siuvo, pynė, nėrė ir kitomis technikomis kūrė krepšius iš antrinių žaliavų su Europos Sąjungos ar Lietuvos simbolika. Prikeldami senus daiktus antram ar trečiam gyvenimui, siuntė svarbią žinutę pasauliui – būkime išradingi tausodami gamtą!

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button