Pasidabino spalis auksiniais lapais ir ant mokyklinio tako pažėrė jų negailėdamas! O Lietuvos mokyklose startavo bibliotekų mėnuo. Mūsų gimnazijos lietuvių kalbos kabinetai pasipuošė citatomis ir garsių žmonių mintimis apie skaitymo naudą, koridoriuose atsirado knygų ir kodėlčiukų „salos“, skaitykloje ir technologijų kabinete pradėjo veikti knygų skirtukų dirbtuvėles. Bibliotekos fondas pasipildė naujomis knygomis. Dar vasaros pabaigoje buvę mokyklos mokiniai – XIX abiturientų laida – padovanojo 150 eurų „Pegaso“ knygyno čekį. Taigi, į biblioteką „atkeliavo“ 13 egzempliorių Jurgio Kunčino knygų „Tūla“. Esame labai dėkingi už šią puikią dovaną buvusiems mokiniams, baigusiems mokyklą prieš 50 metų!

Autorius: A.Povilaitienė, bibliotekininkė

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button