Spalio 10 - 25 dienomis vyksta ES programavimo savaitė. Tai visuomeninė iniciatyva, kurios tikslas yra visus sudominti programavimu ir skaitmeniniu raštingumu. Mokydamiesi programuoti suvokiame sparčiai besikeičiantį pasaulį, geriau suprantame, kaip veikia technologijos, ir tobuliname savo įgūdžius bei gebėjimus, kad galėtume rasti naujų idėjų ir kurti inovacijas.

     Prie šios iniciatyvos šiemet prisijungė ir jaunieji mūsų gimnazijos pradinių klasių programuotojai. Vieni kūrėme projektus Scratch programavimo kalba, kiti kodavome CodeMonkey žaidimo užduotis. Programavimo pamoka prabėgo nepastebimai: programuojant, patariant draugui, kaip geriau parašyti vieną ar kitą programos kodo dalį, na, o įdomiausia buvo išmėginti savo parašytą programą.

 

Autorius: G.Jokimaitienė, mokytoja

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button