Sausio pabaigoje vyko I–IV  klasių rajoninė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada. Šįmet ji ypatinga, nes užduotis mokiniai atliko per nuotolį – namuose. O namuose, kaip liaudies išmintis byloja, net sienos padeda...

Mūsų gimnazijai atstovavo  I, II ir IV klasių mokinės. Geriausiai sekėsi antrokei gimnazistei Viltei Kazlauskaitei. Ji tarp rajono II (10) klasių dalyvių buvo antra. Ketvirtokė gimnazistė Emilė Kazlauskaitė tarp IV (12) klasių dalyvių buvo trečia. Džiaugiamės mergaičių pasiekimais.

Taip pat nudžiugino skaitovė Ugnė Kažemėkaitytė (8 b kl.). Ji pateko į regioninį meninio skaitymo konkursą (jis vyks šį mėnesį taip pat nuotoliniu būdu) ir atstovaus Šakių rajonui 5–8 klasių grupėje. Linkime jai sėkmės!

Autorius: Lietuvių kalbos mokytojos

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button