Visi šiandien prisimename, kaip anksčiau paminėdavome Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Šiandien situacija kitokia, todėl to padaryti negalime.  Ketvirtokai atliko įvairias užduotis, susijusias su švente: matavo vėliavą, apskaičiavo jos plotą ir perimetrą, sužinojo, kiek metų praėjo nuo tos dienos, kai buvo pasirašytas valstybės atkūrimo aktas. Internete daugiau domėjosi švente, ieškojo vėliavos spalvų reikšmių, mokėsi eilėraštį ir rašė linkėjimus Lietuvai. Vaikams labai patinka piešti ir daryti darbelius, todėl du geriausius klasės darbus norime parodyti jums. Adas Keblaitis net eilėraštį sukūrė. Auksė Baltrušaitytė nupiešė mergaitę, žiūrinčią į Vilniaus Gedimino pilį ir matančią laisvą ir klestinčią gimtinę. Esam laimingi, gyvendami gražėjančioje Lietuvoje.

 

Autorius: L. Gončaruk, mokytoja

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button