Mūsų gimnazijos šokių kolektyvo „Čioringė" merginos Smiltė, Marija ir Beatričė su šokio kompozicija „Želmenėliai" (choreografija kolektyvo vadovės Evelinos Karpavičienės) dalyvauja projekte „TAVO ŽINIA ŽMONIJAI"  ir  neša žinią, kad kiekvienas augalas turi labai didelę svarbą mūsų gyvenime. Tad saugokime ir tausokime gamtą! Šiame projekte taip pat dalyvauja šeštos klasės mokiniai: Ema Pečiulytė, Rokas Kiveris ir Povilas Jakštas. Mokiniai kartu su gamtos  mokytoja Monika Matulaitienė skatina domėtis aplinkosauga, ragina tausoti Žemę ir ja rūpintis. Dailės mokytoja Meilutė Andriukaitienė meilę Žemei išreiškė piešiniuose.

https://www.instagram.com/p/CN7MXPZJn1h/?igshid=i1mik13fzv4n

 

Autorius: M.Matulaitienė,E.Karpavičienė, M.Andriukaitienė, mokytojos

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button